Gru 25

Boże Narodzenie

[pullquote align=”left|center|right” textalign=”left|center|right” width=”30%”]Aniołowie się radują, pod niebiosy wyśpiewują Gloria, Gloria, Gloria in excelsis Deo[/pullquote]

Święta Bożego Narodzenia to czas radości, który przeżywamy głównie w naszych rodzinach i w liturgii Kościoła. Niech Chrystus Pan pobłogosławi każdą rodzinę naszej parafii, każdą osobę, by miłość, jaką się nawzajem darzycie mogła wzrastać, stawać się pięknym odbiciem Bożej miłości i dobroci, która została objawiona w Betlejemskiej szopie.

Otaczamy naszą pamięcią także tych, których życiowa droga wiedzie przez samotność. Wierzymy i ufamy, że Boże Dziecię, które dziś przychodzi pośród nas przyniesie radość i nadzieję, rozweseli każde oblicze odblaskiem chwały, jaka i w nas ma się objawić poprzez wiarę.

Gościom przybyłym do naszej parafii życzymy wielu pełnych radości chwil płynących z Narodzenia Pańskiego i z faktu, że mogą zobaczyć bliskich i krewnych, wspólnie się radować i przeżywać te Święta. Życzymy wam wielu łask i uśmiechu.

Mogą Cię zainteresować...

Permalink do tego artykułu: http://swietaanna.nazwa.pl/?p=377