Wrz 27

Zawiązuje się krąg Domowego Kościoła

RodzinaChcemy się podzielić dobrą wiadomością, że przy naszej parafii zawiązuje się czwarty krąg Domowego Kościoła. Kilka małżeństw z Ruchu spotkało się 27 września z chętnymi małżeństwami, które chciały się dowiedzieć nieco więcej, czym jest Domowy Kościół i jak on przekłada się na konkretne życie małżeńskie i rodzinne.

Członkowie Domowego Kościoła przedstawili pokrótce, jak wygląda praca w Domowym Kościele, podzielili się też swoim doświadczeniem życia, jedni po kilku latach w Ruchu, inni po kilkunastu. Przygotowano też poczęstunek i pyszne domowe ciasto. Troszkę zostało, więc pewnie czekało na Was.

Kilka rodzin zgłosiło chęć rozpoczęcia pilotażu, a to oznacza, że kolejny Krąg się zawiązuje. To dość młode małżeństwa, które parę kroków wspólnej drogi mają za sobą, radośni, uśmiechnięci, pełni życia i energii. Nowy krąg niebawem  rozpocznie swoje spotkania. Jedynym warunkiem, jaki jest postawiony przed członkami, to zawarty Sakrament Małżeństwa. Jeśli jakieś małżeństwo chciałoby dołączyć do grupy i spróbować swoich sił, prosimy o kontakt z ks. Grzegorzem.

Wzrastanie w wierze Razem, to wielki dar – wszakże Bóg jest miłością.

Permalink do tego artykułu: http://swietaanna.nazwa.pl/?p=743